Suhted

3 TÄHEMÄRKI, KES ON KÕIGE ATRAKTIIVSEMAD! Mis tähekujust sina oled? 

Naisteleht.ee, 15. oktoober 2020, 14:36
Foto: Unsplash
Kuigi igaüks meist on ainulaadne ja kõigis on midagi „erilist”, mis meid teistest eristab, võib tähtkujumärk aidata meil mõista, kuidas meie kellegi käitumine mõjutab nende meeldivaid, mittemeeldivaid ja atraktiivseid omadusi.

Horoskoobid on uskumatult lõbus viis rohkem teda saada iseenda ja meid ümbritsevate inimeste kohta. Yourtango on kirja pannud, millised on kolm tähemärki, kes on kõige atraktiivsemad?

1. Skorpion

Skorpionid on tuntud kui ägedad ja salapärased inimesed, kes kõigutavad su maailma ja jätavad siis tee äärde, et mõelda, mis juhtus. Nende tume ja salapärane külg on teiste sodiaagimärkide jaoks atraktiivne.

Nende teine hea omadus on kirg oma veendumuste vastu. Nad ei karda välja öelda oma arvamust ja võitlevad alati selle eest, mida õigeks peavad.

2. Kaalud

Kaalud on ülitundlikud ja diplomaatilised inimesed, kes otsivad rahu, tasakaalu ja harmooniat. Nad on alati teadlikud sellest, mida teised tunnevad.

Nad on teie jaoks olemas, kui vaja abi või tuge. Kuid nad on olemas ka siis, kui vaja lihtsalt kedagi, kellega arutleda või filosofeerida.

3. Sõnn

Kas on midagi seksikamat kui naine või mees, kes teab, kuidas asjad õigesti tehtud saaks? Sõnnid on alandlikud, kuid edu saavutamisele orienteeritud. Oma visaduse ja kangekaelsuse tõttu kipuvad nad olema suurepärased juhid mis tahes valdkonnas.

Tähemärgi all sündinud on lojaalsed, kui ka helded. Nad naudivad väga oma lähedaste hellitamist.

Samal teemal

1. oktoober 2020, 10:37
PARIM SODIAAGIMÄRK, KEDA ARMASTADA! 8 põhjust, miks see just nii on
23. september 2020, 07:12
Kaardipanija Katrin Oidra: „Tihti tullakse sooviga, et tarokaardid aitaksid otsustada, milline valik teha. Seda kaardid aga kindlasti ei tee.“
22. september 2020, 11:25
SÜGISE ARMUHOROSKOOP | Kaksikud võivad armastuse leida koduses keskkonnas
18. september 2020, 18:00
SÜGISE ARMUHOROSKOOP: kes peab partneriotsinguks silmad lahti tegema, kes oma ihasid analüüsima?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee