Suhted

Ontlikud pereinimesed seksivad oma fantaasiates võhivõõraga – kas suhe on ohus? 

Siret Mägi, 26. september 2020 08:55
Foto: Vida Press

Rohkem kui pooled paarisuhtes elavad inimesed unistavad seksist võhivõõraga, selgus värskest põhjanaabrite juures tehtud uuringust. Huvi juhuseksi proovida ei sõltu püsisuhte pikkusest ja on kõige populaarsem seksuaalfantaasia nii värskete kui ka kauaaegsete partnerite jaoks. Miks on ontlikel pereinimestel nii pöörased seksifantaasiad ja kas nende elukaaslastel on põhjust muretseda?

Ühe Soome uuringufirma mulluses küsitluses avaldas ligi tuhat vastanut oma seksuaalfantaasiaid. Naiste ja meeste puhul tulid ilmsiks selged erinevused. Uuring näitas, et naiste meelest on kõige erutavam suudlemine (63 protsenti vastanuist), partneri hellitamine (55 protsenti) ja pikk eelmäng enne vahekorda (43 protsenti). Samas erutab paljusid naisi ka pelgalt erootiliste romaanide ja erootikaajakirjade lehitsemine (38 protsenti vastanuist). 37 protsendil naistest on aga täiesti erilised, ainult neid erutavad fantaasiad.

Mehi erutab aga kõige rohkem hoopis partneri alasti keha vaatamine (59 protsenti vastanuist), partneri erutamine-hellitamine (57 protsenti), suudlemine (54 protsenti), partneriga koos duši alla minek (42 protsenti), partner seksikas aluspesus (42 protsenti). Nii selguski, et naiste ja meeste ning isegi erinevas vanuses vastajate seksifantaasiates on märgatavad erinevused. Näiteks partneri alasti keha erutab enamikku mehi, kuid vaevu kolmandikku naisi. „Mehi erutavadki naistest rohkem visuaalsed, silmaga nähtavad ja käega kombatavad asjad, nagu alasti keha. Mehed erutuvad enamasti rohkem ka partneri keha eri osadest, näiteks rindadest. Naised aga unistasid pigem armastatu keha hellitamisest pika eelmängu ajal,“ nendib seksuaalterapeut Annukka Lavikainen küsitlusfirma Kaalimato.com kodulehel. Iseäranis erutav ja naudingut pakkuv on naiste jaoks eelmäng hooliva ja tähelepaneliku partneriga.

Samal teemal

23.11.2020
SUL ON OLNUD SEKSUAALFANTAASIA? Siin on 10 kõige populaarsemat!
12.10.2020
PÄÄSTA OMA SUHE! Saa rutiinist priiks ja armu taas oma partnerisse
14.03.2018
5 meeste seksfantaasiat, mida nad iial sulle ei tunnista
20.02.2018
MILLEST UNISTAD SINA: 22 seksfantaasiat, mis naise pööraseks ajavad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee