Ilu ja mood

3D, niiditamine, lamineerimine? Millist kulmuhooldust endale küsida? 

Helen Perk, 17. september 2020 19:55
Foto: Egor Lyashenko / Alamy

Vanasti oli elu lihtne. Kulme värviti ja kitkuti ning rohkemat ei osanudki hing tahta. Tänapäeval on kulmutehnikute valikus palju rohkem teenuseid. Just sulle sobiva aitab välja valida kulmusalongi Browhouse asutaja Lydia Feodora.

3D-kulmuhooldusKulmudisainile keskenduv mitmeastmeline hooldus aitab muuta kulmud ideaalselt sobivaks kandja näokujuga. Ka umbekasvanud või ülekitkutud kulmukaar saab siit abi, sest tagasikasvatamine võetakse soovi korral hoolduse osaks. 3D käigus mõõdetakse välja kulmude asetus, luuakse raam, värvitakse ja puhastatakse nahk üleliigsetest karvakestest ning tehakse kulmumeik. Keskmiselt tuleb protseduuri korrata iga nelja nädala tagant. 3D-hooldus ei ole püsimeik!

Brow lift ehk kulmude lamineerimineKulmude lamineerimine on loodud jäikade ja jonnakate karvade taltsutamiseks. Hoolduse käigus muudetakse karv tumedamaks, tervemaks ja paksemaks tänu tehnikas kasutavatele toiteainetele. Kulmukarv saab tunduvalt pehmem, lubades nii vormida ja fikseerida soovitud kuju. Protseduuri tuleb keskmiselt korrata iga 4−6 nädala tagant.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee