Inimesed

Liis Haab sarjast „Pilvede all“: ei usu, et Kertu tegelaskuju mind igaveseks saatma jääb 

Helle Rudi, 16. september 2020 07:48
ELUGA RAHUL: Liisil on ettekujutus täitsa olemas, mida võimalusel koolis õppida tahaks, kui kunagi sinna uuesti läheks. «See on tagavaraplaan. Kuid ei ole kasu tagavaraplaanist, mis rikub ära praeguse elu. Eriti, kui oled sellega rahul.»Foto: Stanislav Moškov

«Me mõlemad oleme tavalised Eesti naised. Kuna Kertu on seriaalitegelane, mõjub ta võib-olla natuke totakamalt, sest talle peab kirjutama elu keerdkäike,» naerab näitleja Liis Haab sarjast «Pilvede all».

Kui seltskonnas tuleb juttu Kanal 2 menukist «Pilvede all», selgub, et ega seda keegi väga vaatagi. Või kui vaatas, siis viimati aastaid tagasi. Samas on kõik enam-vähem kursis sarja sündmustikuga. See paneb Kertut kehastava Liisi silmanähtavalt muigama.

Mõnikord heidetakse tegijatele ette, et sisse ei tooda sarja tegelaste elu tippsündmusi. Näiteks Kertu ja Madise tutvumishetke sarjas ei näe, aga ühel hetkel on mees platsis. See aitab huvilisi kenasti konksu otsas hoida, sest ikka püsib lootus end kõigega peensusteni kurssi viia. Ka Liis on stsenaariumi lugedes isegi sellesse lõksu langenud. Ometi pole ta veel nii kaugele läinud, et painavast uudishimust tingituna helistaks ja uuriks, kuidas lugu edasi läheb.

Samal teemal

08.10.2020
TOOMAS KIRSS: „Ühe asja võin öelda, mille olen aastatega selgeks õppinud: eestlased on tölbid inimesed. See lihtsalt on niimoodi!“
02.10.2020
Elisabet Reinsalu pikast suhtest ettevõtjaga: kiigatakse, et kas sa oled loll, et pole leidnud võimalust lahku minna?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee