Suhted

Kuidas perele beebiuudist teatada? Appi võetakse kavalad kingid ja kirjad: „Kallis vanaema, kohtume sügisel!“ 

Katrin Helend-Aaviku, 11. september 2020 19:10
ÜLLATUS! Enamasti on lapseootusest teadasaamine perele rõõmus üllatus. Selle muudab veel meeldejäävamaks ja erilisemaks viis, kuidas uudisest teada antakse. On, mida hiljem meenutada ja ka lapsele endale jutustada.Foto: Vida Press

Perele oma lapseootusest teatamisel ollakse üha leidlikumad. Kuigi paljud tulevased emad mainivad lihtsalt möödaminnes, et ootavad (jälle) last, armastatakse järjest sagedamini korraldada rõõmsa sõnumi kuulutamiseks ka üllatusi, mille juurde käivad vihjavad kingitused, ultrahelipildid või koguni Harry Potteri võlukepike.

„Alohomora!“ osutab Janely salapärase Harry Pottery filmimuusika saatel „ehtsa“ võlukepiga laual olevale piklikule tumesinisele karbikesele, millele on kuldsete tähtedega kirjutatud kuulsa võlurpoisi nimi. Janely ootab oma esimest last. Ta on suur Harry Potteri fänn ja andis ka lapseootele jäämisest teada Sigatüüka maagiat appi võttes. Videos, mille ta perele ja sõpradele saatis, on laual Harry Potteri filmidest nähtud karvane kollide õpik, raamat ja „võlukarbike“. Kui võlusõna on öeldud, karbike avaneb. Sealt seest tuleb nähtavale… rasedustest. „You are a wizzard, Harry!“ puudutab Janely seda võlukepiga ja karpi lähemale tuues on testril näha kahte punast triipu. Ime on sündinud!

Loomulikult on iga lapse sünd väike ime niikuinii, olenemata sellest, kas lapseootusest teada andmiseks võetakse appi võlumaagia või mitte. Või mine sa tea, võib-olla on killukese maagiaga ka sünniime veidi suurem. Pere üllatus beebiootusest teadasaamisel vähemasti küll.

Samal teemal

11.09.2020
VANAVANEMATE PÄEV | Vahva üllatus valmib 15 minutiga: külmkapi-Instagram

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee