Blogid

Dilaila kolumn | Fotosessioon meheauga 

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 10. september 2020 17:25
Sel nädalal pidasin maha ilmselt kõige veidrama vestluse oma vennaga. Okei, kindlasti on ka veidramaid, aga teil võib tekkida nüüd küsimus, kas minu suhe vennaraasuga on ikka kõigiti sünnis. Teema? Tema meheau ja selle fotografeerimine. :)

Nimelt kohtus mu vend mingi välismaa tšikiga ja nad on juba pikemat aega Instas tšättinud. „Carolina saadab mulle päev läbi seksikaid pilte ja käib pinda, et endast ka pildi saadaksin. Aga mida naised dickpic’il näha tahavad?“ tekstis ta mulle paanikas.

Enamik naisi ei taha midagi näha, punkt. Aga kui see tšikk küsib, siis kindlasti tahab. Ning võib-olla näitab ka oma sõbrantsidele pärast mõnda kokteili. Valmis tuleb olla kõigeks. Küsisin siis oma tšikadelt, mis neile meeldib. Selgus, et kõige hullem on see, kui mees kiitleb, kui vägev tal on ja naine polevat enne midagi sellist näinudki. Tõehetkel vaatab ekraanilt vastu aga täitsa Harju keskmine. No kujutagu mees ise ette, kui naine lubab Kim Kardashiani peput, aga kannab tegelikult pükse suuruses 36.

Ütlesin siis vennale, et mitte mis, vaid kuidas on asja võti. Ehk siis mitte poolpimedas koristamata toas, vaid näiteks vannitoas pärast dušši puhta valge rätikuga. Mmm! Vend küsis seepeale, kas ta võib pilti enne saatmist mulle näidata. Wtf?!

Ahjaa, kui ma oma kutiga deitima hakkasin, siis vihkasin täiega seda, kui mingi suvakas Alo Kuusalust vestluse alustuseks lihtsalt oma riistast pildi saatis. Kamoon Alo, kas tavaliselt juhtub nii, et võõras naine netis näeb seda pilti ja saadab vastu oma aadressi, või mis? Mõne aja pärast aga tahtsin näha, mis mind ees võib oodata. Mu mees saatis mulle siis väga kunstiliselt komponeeritud foto. Pean tunnistama, et vaatasin seda nädalate kaupa vähemalt kümme korda päevas idiootliku naeratusega. Tema aga tunnistas, et oli jube närvis, et äkki mulle ei meeldi, ning proovis eri poose ja aksessuaare tunde. Vaat selline on tõeline armastus, ha!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee