Ilu ja mood

SÜGIS KÄES! On õige aeg kappe tuulutada! 

Silja Paavle, 4. september 2020 15:36
Foto: Tristan Gregory

Sügise saabudes on paslik üle vaadata oma pungil riidekapp ja teha seal ümberkorraldusi, et garderoob oleks hõlpsasti kasutatav ning ajakohane. Häid nippe jagab rõivadisainer Piret Albert.

Tee kapp korda!Rõivaid paksult täis tuubitud kapp ei tekita head enesetunnet, kui sealt midagi üles ei leia. Vaata kriitilise pilguga kogunenud riideesemed üle. Esimeses järjekorras jäta alles vaid need, mida kindla peale kannad. Teisalt võid alles jätta ka need, mida saad harjumuspäraselt teisiti kanda või neile tsipa tuunides uue ilme anda. Vii annetuskastidesse rõivad, mis on siit-sealt kitsad või mille kandmises sa kindel pole. Lõpeta asjade kogumine igaks juhuks mõneks eriliseks päevaks. Hoia kapis vaid neid rõivaid, mis muudavad su iga päeva eriliseks.

Paranda või disaini ümberKappi koristades jääb näppu mitmeid rõivaid, mis vajavad muutmist või parandamist, olgu selleks nööpide tagasi õmblemine, kärisenud tagatasku parandamine, kleidi või pükste lühemaks-kitsamaks tegemine. Korja need kokku ja võta parandamiseks üks nädalavahetus. Kui sa ei saa sellega hakkama või üksi ei viitsi, otsi sõpru, kellel on samasugune mure, ning veetke koos meeleolukas päev. Ka suhtlusportaalist Facebook leiab küllalt neid, kes rõivaste parandamisel või ümber disainimisel meeleldi aitavad – nende jaoks on taaskasutus südamelähedane.

Samal teemal

31.01.2021
Vii asjad taaskasutusse! Soovitused, millist kaupa oodatakse teise ringi poodidesse avali süli

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee