Mitmesugust

Seeniortantsijatest abielupaar Johannes ja Natalja Org annavad paljudele endast noorematele silmad ette 

Verni Leivak, 19. august 2020 18:49
SUVEKODU ÕUEL: Johannes ja Natalja Org armastavad linnakorteri asemel kvaliteetaega veeta Harjumaal Valklas.Foto: Tiina Kõrtsini

«Noortega võrreldes oleme karumõmmid, aga ka karumõmmid tahavad tantsida!» hüüatab seeniortantsijatest abielupaar Johannes ja Natalja Org rõõmust pakataval häälel justkui ühest suust.

Natalja (68) on endine staažikas raadioajakirjanik, Johannes (73) endine liftiavariide jaoskonna juhataja. Teineteist tunti juba pool sajandit tagasi, kui mõlemad legendaarse tantsuõpetaja Ants Taela tantsuklubis Hõbe-Must treeningutel käisid. Ometi olid neil siis sootuks teised partnerid – Natalja (toonase perenimega Saveljeva) treenis tulevase abikaasa Peeter Sikemäega. Johannesel aitas tantsupoognaid keerutada Malle Karro.

«Ei – see ei tulnud toona mõttessegi, et meist võiksid kunagi abikaasad saada. Mõlemal olid pered ja lapsed – nii et sellist pattu meie hingel ei ole,» kinnitab Natalja. Elu viis paari kokku aastakümneid hiljem, kui pered olid lagunenud ja lapsed ammu suureks kasvanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee