Pere ja lapsed

NAISTELEHE PSÜHHOLOOGIATEEMALINE PODCAST IGAL TEISIPÄEVAL!

„MÕTTEKOHT“ | Miks otsustamine on nii raske? 

Silja Paavle, 30. juuni 2020 12:35
Foto: PantherMedia/Scanpix
Kas osta saia või sepikut? Võtta vihmavari kaasa või mitte? Panna selga kleit või püksid? Vahetada töökohta või mitte? Need on mõned näited otsustest, mida inimene peab kas igapäevaselt või veidi harvem tegema. Mõnikord on see aga ütlemata keeruline. Miks, räägime tänases Naistelehe podcastis Mõttekoht psühholoog Rainer Merega.

Üks tavaline argipäev koosneb Rainer Mere sõnul sadadest, kui mitte tuhandetest väikestest otsustest, mida tuleb teha. Kui otsused on triviaalsed, me nende langetamise peale reeglina ei mõtle. Aga igas päevas on ka hetki, kus tulebki korraks aeg maha võtta ja mõelda, milline toimimisviis on õigem.

Miks otsustamine on teinekord väga keeruline, mis seda mõjutab ning kuidas otsustusprotsessi veidigi lihtsamaks teha, selles saates räägimegi.

Ühtlasi - juulis on podcast Mõttekoht pisikesel pausil. See on aga hea aeg, mil tegeleda endaga ning kuulata üle kõik vanad saated. Need leiab siit

Augustis kuuleme jälle!

Psühholoog Rainer MereFoto: Erakogu

Samal teemal

31.07.2020
Kas 10 000 tundi harjutamist teeb meistriks? Kummutame kümme müüti ajust, teadvusest ja inimkäitumisest
27.07.2020
„TÄITSA PEKKIS!“ Tõusuteel tuhiseva netisaate juhid teavad: kõigil lähebki pekki, aga sellest saab võitjana välja tulla!
23.06.2020
„MÕTTEKOHT“ | Kuidas kirjutamise ja lugemise toel elu rasketest hetkedest üle saada?
16.06.2020
„MÕTTEKOHT“ | Millist abi pakuvad kriisi läbi elanud lapsevanemad saatusekaaslastele?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee