Lugejakiri

Lugejakiri | Iga sireen ja päästeauto heli toob külmavärina ihule 

Ohtuleht.ee, 22. juuni 2020 10:44
Politsei.Foto: Erki Pärnaku
Möödunud nädalavahetus möödus mitmes linnas sireenide ja sündmuskohale tõttavate päästeautode saatel. Lugeja muretseb juba ette, mis võib meid ees oodata veel jaanipäeval.

„Sel nädalavahetusel muud ei kuulnud, kui ainult sireenides päästeautosid ja surmauudiseid. Pühapäeval juba iga sireen ja päästeauto heli tõmbas külmavärina ihule ja mõtted pähe, mis siis nüüd veel juhtus,“ kirjutab Virve.

„Koroonast alates tuleb ainult kurbi uudiseid. Alles oli laskmine ja nüüd sellised avariid ühe nädalavahetusega,“ tunneb Virve kõigile lähedastele kaasa.

„Kõige hullem äkki veel ees. Ma hirmuga mõtlen, et pikad jaanid tulekul,“ muretseb Virve juba ette.

„Ma tahaks kõigile südamele panna, et pärast nii kurba ja koledat nädalavahetust võiks pühad tagasihoidlikumad olla. Ei ole vaja alkoholi ja kihutamisega riskida,“ manitseb ta.

Naise sõnul on tal elust ka ehe näide, kui mõne aasta eest tuli jaanipäeval naabrite juurde päästjad jaanilõkke äärde kutsuda.

„Ega pidutsevad inimesed ja jaanilõke pole kah just kõige paremad sõbrad. Ma loodan, et iga aastaga ikka inimesed õpivad ka teiste kogemustest, aga nagu see viimane nädalavahetus näitab, siis meie seas on endiselt ükskõikseid ja hoolimatuid. Hoidke end ja oma lähedasi,“ soovib Virve kõigile rahulikke pühi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee