Inimesed

Selgeltnägija Tene Laul: kõik, mis minu ümber toimub, tundub nii sürreaalne ja ebausutav (1)

Liis Ilves, 22. juuni 2020 10:05
Foto: ALAR TRUU

«Tean, et mul on selgeltnägemisoskus ja see tuleb minu seest loomulikult, sellel ei ole valet taga. Sellepärast ka julgen avameelselt tegutseda ega karda öelda inimestele välja, mida näen,» ütleb selgeltnägija Tene Laul.

Vahetult enne jaanipäeva on Saaremaal elaval Tenel (29) käed-jalad tööd täis – käsil on tema esoteerikabutiigi kolimine. Intervjuu alustuseks märgib naine, et päev enne seda, kui temaga ühendust võtsime, oli ta sirvinud Naistelehte ja mõelnud, et oleks isegi nõus meie väljaandele intervjuu andma. Kes teab, oli see saatusemäng või Tene tugev mõttejõud?Igatahes on üht maagilist inimest avav lugu nüüdseks sündinud. Ja kes tahab, see usub.

Kaasasündinud anneTene selgeltnägemine on kaasasündinud oskus ja seega väga loomulik osa tema elust. Asjade ettenägemine ja nägemuste mõtestamine tuleb tal iseenesest, justkui möödaminnes. Ja seda juba lapsepõlvest saadik.«Ka veel praegu unustan tihti ära, et teised ei näe ega koge asju nii nagu mina. Näiteks vastan vahel väga napisõnaliselt, sest unustan ära, et teised ei kuule mu mõtteid,» avaldab spirituaalne teejuht.Tene meenutab, et juba umbes nelja-viieaastaselt nägi ta elu teistmoodi. Lapsena nägi ta ette, mis lähedastega juhtub, näiteks millise uue riideeseme keegi ostab või et majja tuuakse koer. «Tol hetkel pidasin seda sooviks, kuid ühel hetkel avastasin, et kõik mu soovid läksid täide. Tagantjärele mõistsingi, et need olid hoopis ettekuulutused,» sõnab Tene.

Samal teemal

16.10.2020
KODUKIRJA ARHIIVIST | Laura Põldvere: „Nagu muusikas, ei ole hea disaini puhul vaja midagi keerulist kokku keevitada, et muljet avaldada ja tundeid tekitada.“
09.09.2020
Selgeltnägija Tene Laul: minu kodus pole kasutuid asju, sest need peatavad energia liikumise
15.07.2020
JUULIKUU NIPIRAAMAT | Loe nüüd ajakirja ka veebis!
21.06.2020
JAANIÕHTU SALADUSED! PÄRIMUSEUURIJA AHTO KAASIK ÕPETAB: kuidas saada õnnelikuks, targaks, püsida terve ja noor

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee