Lugejakiri

Lugejakiri | Kas kasvuhoones kohvi joomine on tõesti nii suur patt? 

Ohtuleht.ee, 4. juuni 2020 22:42
KasvuhooneFoto: Aldo Luud
„Saime mehega suure vaeva ja pingutusega uue kasvuhoone püsti. Tegime omale mõnusa nurga, kus tuulisema ilmaga saab ka kohvitada ja juttu puhuda. Nüüd saime aga mõlemad vastu pead, kui mul õde perega külas käis ja meie käsitöö sisuliselt maha tegi,“ nukrutseb Aide.

„Õe peamine etteheide oli, et kasvuhoone peaks olema ikka taimede jaoks. Me tehku endale bangalo ja lõpetagu lollitamine. Õde on minust küll kümme aastat vanem, aga ikkagi oli šokis. Miks tal minu valikuid ja unistusi vaja maha trampida. Pikalt sai plaanitud ja mõeldud, kuidas mahuks vajalikud taimed, kuid jääks endale ka ruumi mõnuleda. Ise olime nii uhked, aga tema sõnad tõid tagasilöögi. Mu mees vaikis sisuliselt terve õhtu ja otsis omale mujal tegevust. Ütles mulle kah, et hoidis end nii tagasi, et mitte sugulaste suud sulgeda,“ kirjeldab Aide.

Naine üritas küll õele selgitada oma valikuid, aga õde raius ikka edasi.

„Ma olin nagu riigireetur, et julgesin kasvuhoonesse taimede arvelt ka endale pisikese istumise luua. Kas kasvuhoones kohvi joomine on tõesti nii suur patt? Kusjuures – ise jõi küll seal minuga kohvi. Silm kah ei pilkunud! Ma loodan, et enam me sel teemal vestlema ei pea. Samas tahan ka teistele norijatest inimestele öelda, et elage, aga laske ka teistel elada.“

Kas sinu arust sobib kasvuhoonesse väike ala istumiseks? Või peaks kasvuhoone täima ainult üht eesmärki ja olema taimedele?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee