Suhted

Alasti tõde! Miks seksi ajal oigamine on hea? 

Õhtuleht Naine, 27. november 2020 07:19
Foto: Unsplash
Kas sulle meenub kireöö, mil lasid oma keelepaelad valla ja kütsid sellega naudinguhetked veel kuumemaks? Nii see ongi! Seksi ajal häälitsemine võimendab kõike magamistoas toimuvat.

Kuumade kiremöirete vallandamine võib muuta seksi veelgi rahuldustpakkuvamaks, selgub 2012. aastal tehtud uuringust, kirjutab Women Health. 

Samal teemal

Kui sa oled varem olnud voodis pigem vaikne, siis võib häälitsemine olla stressitekitav. See on mõistetav – viimane asi, mida sa tahad, on kõlada nagu igav täiskasvanute film, kus näitleja üritab käituda, nagu ta oleks väga erutunud.

Miks siis ikkagi inimesed seksides häälitsevad?

See on väga lihtne: sa oled erutunud! „Naised häälitsevad seksi ajal, et anda oma partnerile mõista, et nad naudivad seda, mida teine teeb,“ sõnab seksi- ja suhtetreener Nicole Buratti. Mõelge sellest kui noogutamisest: see on teie partnerile märguanne, et ta teeb õiget asja. Ja olgem reaalsed: see on sageli tahtmatu vastus sellele füüsilisele pingutusele. Inimesed ei võrdle tennisemängijate valla lastud möirgeid ju põhjuseta seksi ajal tehtud häälitsustega.

Kuigi, inimesed häälitsevad voodis ka siis, kui neil on ebamugav või valus. Sellel ei tohiks siiski lasta juhtuda. Kui miski teeb haiget või tundub sobimatu, tuleb seda oma partnerile sõnadega öelda ja paluda temal teha sama ka teie puhul.

Kuidas häälitsused seksi veel kuumemaks muudavad?

Seksi ajal kuuldavale lastud häälitsused tugevdavad erutust. Parim seks on vabastav ja sellest häälekalt märku andmine vabastab pingeid, et saaksid täielikult naudingusse sukelduda.

Buratti väitel võib mõne „ooooo“ vallandamine teie teise O isegi suuremaks ja paremaks muuta. „Kui naine seksi ajal oigab, avaneb tema kõri, hingamine aeglustub ja vaagnapõhjalihased lõdvestuvad,“ sõnab Buratti. See võib tema sõnul viia meeliülendava orgasmini.

Kui see pole aga sinu teema, pole sellest midagi. Ekspertide sõnul on inimesi, kes on seksi ajal vaiksed ega tee hääli, ning see on täiesti normaalne. Hääled aitavad lihtsalt osal inimestel ennast üles kütta ja naudingut kogeda. Teistel pole seda vaja.

Vahel sobib häälekas oigamine tujuga ja teinekord naudid pigem vaikust. Tee nii, nagu sulle endale parem tundub!

Close

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee