Suhted

„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: enese saboteerimine ehk Miks me endale halba teeme? 

Sass Henno, Helen Varik, 27. mai 2020 12:45
Foto: Helen Varik
Sass Henno ja Helen Varik räägivad seekord oma podcastis sellest, miks me iseennast saboteerime. Enese saboteerimine on paljudel lapsepõlvest õpitud alateadlik käitumismehaanika, kus iseenesestmõistetava veetlusega teeme ridamisi endale kahjulikke otsuseid. Aga miks me teeme asju, mida teame, et meile halvad on ja kus peituvad enesesabotaaži juured?

Miks me vahel käitume iseenda suurima vaenlasena? Miks räägime endast halvasti? Miks karistame end äärmuslike käskude ja keeldudega? Mõnitame oma välimust, valetame ja petame ennast võltside lubadustega, ja kohtleme end kui iseenda hoolimatuim suhtepartner?

Daamid ja härrad, lapsed ja laspevanemad, kuulajad ja need, kes selle saate lingi esimest korda oma sõbralt said: Sass Henno ja Helen Varik murdsid seekord stuudiosse, et rääkida teemal, mille mõju tunneme kõik, kuid mille teadvustamiseni viib üks kitsas ja käänuline tee läbi saja eituse metsa.

Head kuulamist, kirjutamist ja kaasamõtlemist!

Samal teemal

02.06.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: asi, mida Henno pole kunagi eriti osanud
26.05.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: kuidas on võimalik, et üks inimene teeb meid maailma kõige õnnelikumaks ja hetk hiljem käib nii närvidele?
22.05.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: sõltuvussuhe – tunne, justkui ilma oma partnerita ei tuleks me toime
21.05.2020
„RELATIONSHIT“ | Mis siis, kui oled ikkagi selle „õige“ inimese käest lasknud?