Suhted

„RELATIONSHIT“ | Mis siis, kui oled ikkagi selle „õige“ inimese käest lasknud? 

Naisteleht, 21. mai 2020 16:03
Sass Henno ja Helen VarikFoto: Helen Varik
Seekord keskenduvad Sass Henno ja Helen Varik oma podcast'is inimestele – õigetele ja valedele. 

„Saime teilt, me kallid kuulajad, paar kirja, mis mõlemad vihjasid küllaltki samale teemale - mida arvame meie sellisest mõttest nagu "õige inimene, vale aeg". Mõttest, et meid jääb kummitama inimene, kellega meil kunagi oli kas vähemal või suuremal määral kokkupuude ja kes saatuse tahtel meie elus enam ei osale, ent siiski paneb südame kiiremini põksuma, kui nende nimi peast läbi kumiseb või kui juhtume neid üle pika aja kuskil kohtama. Kuigi oleme juba ammu oma eluga edasi liikunud ja kõik on justkui hästi, tabab meid taas ootamatult hetk, kus meid painab see kurikaval "mis siis, kui...". Mis siis, kui me oleks andnud meie suhtele võimaluse? Mis siis, kui ma oleks käitunud teisiti? Mis siis, kui ta ikkagi oli minu jaoks "see õige" ja ma lasin ta käest?" kirjutavad nad ise. 

Kui ka sind, armas kuulaja, on see mõte painanud või painab siiani, siis loodame, et tänane saade annab sulle uusi lähenemisnurki ja aitab mõista, mis selliste mõtete taga tegelikult peidus on.

Samal teemal

02.05.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: asi, mida Henno pole kunagi eriti osanud
27.04.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: enese saboteerimine ehk Miks me endale halba teeme?
26.04.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: kuidas on võimalik, et üks inimene teeb meid maailma kõige õnnelikumaks ja hetk hiljem käib nii närvidele?
22.04.2020
„RELATIONSHIT“ | Sass Henno ja Helen Variku suhtesaade: sõltuvussuhe – tunne, justkui ilma oma partnerita ei tuleks me toime