Pere ja lapsed

Nõuanded seeniorile: kuidas targalt e-ostelda? 

Kerti Tamm, 13. mai 2020 18:30

Kuigi paljude jaoks on e-poodlemine juba üsna tavaline, siis mitte kõik, eriti vanemad inimesed, pole e-ostlemisega veel sina peal. Miks aga tasuks siiski e-poest osta ja kuidas seda kõige mõistlikumalt teha? Nõuandeid jagab Eesti E-kaubanduse Liidu juht Tõnu Väät.

1. Eestis tegutseb tuhandeid e-poode, kust võid leida kõike: toidukaupu, rõivaid, sporditarbeid, raamatuid, elektroonikat, remondi- ja aiatarbeid. Juba mõnda aega pakuvad apteegiketid võimalust tellida lausa retseptiravimeid e-keskkonna kaudu. See tähendab, et saad oma ravimid ja muu vajaliku mugavalt kätte kodust lahkumata.

2. Kuigi esmalt võib e-ostlemine tunduda üsna harjumatu, tasub alustada samade kaubamärkide e-poodidest, kus ka muidu käid. Olgu selleks Coopi või Selveri toidupood, Kaubamaja või lemmikrõivapood. Koduelektroonikat saad samuti tellida Eesti suuremate elektroonikakaupluste e-kanalitest.Kriisi tuules on lisandunud ka mitmeid uusi e-ostu keskkondi. Näiteks toimub sel aastal taimede müük suuremate laatade asemel hoopis virtuaalse taimelaada Facebooki grupis, paljud aiandid on endale loonud e-poe, kust saad valida istikuid ja muud aiapidamiseks vajalikku. Ka mitmed väiksemad Eesti toiduainete tootjad on mõne nädalaga käivitanud e-kanali ja müüvad sealtkaudu oma toodangut.

Samal teemal

11.05.2020
FOTOD | Kaubanduskeskuste taasavamine suurt tunglemist kaasa ei toonud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee